آتش سوزی

واحدهای مسکونی

بیمه آتش سوزی منازل مسکونی : موارد تحت پوشش در این نوع بیمه شامل ساختمان,منازل مسکونی, تأسیسات و اثاثیه منزل و مشاعات می باشد.

بیمه آتش سوزی مجتمع های مسکونی : موارد تحت پوشش علاوه بر موارد ذکر شده در بند بالا شامل قسمتهای سرایداری, پارکینگ, تأسیسات و انباری و موتورخانه, چیلر,آسانسورها نیز می شود. چنانچه تعداد واحدهای مسکونی بیش از ۱۵ واحد باشد ده درصد تخفیف گروهی در نرخهای حق بیمه اعمال می گردد.

بیمه نامه آتش سوزی بلند مدت منازل مسکونی : در این نوع بیمه که بمدت ۵ و ۱۰ و ۱۵ و ۲۰ سال صادر می گردد در هر سال یک و نیم درصد تخفیف این بیمه منظور می شود.

بیمه مرهونات بانکی : بیمه نامه آتش سوزی مرهونات بانکی برای اشخاص حقیقی و حقوقی که از وامهای کوتاه مدت یا بلند مدت استفاده می نمایند پشتوانه کافی را عرضه میدارد.

مراکز صنعتی

ریسکهای صنعتی کارخانجات اعم از دارائی و اموال موجود در آن شامل ساختمانها, ماشین آلات, تأسیسات و موجودی مواد اولیه و ساخته شده, ابزار آلات,تجهیزات, اثاثیه ثابت, لوازم اداری و غیره تحت پوشش بیمه آتش سوزی قرار می گیرند.

مراکز غیرصنعتی

مدارک مورد نیاز بیمه گذار هنگام وقوع حادثه

حداکثر ظرف پنج روز از زمان اطلاع از وقوع حادثه بیمه گر را مطلع نماید.

حداکثر ظرف ده روز از زمان اطلاع از وقوع حادثه بایستی کیفیت حادثه، فهرست اشیاء نجات داده شده، محل جدید آنها و مبلغ تقریبی خسارت را به بیمه گر اعلام دارد.

گزارش کارشناس تعیین شده از طرف بیمه گر

گزارش نیروی انتظامی .

گزارش اداره آتش نشانی مبنی بر علت حادثه .

گزارش اداره هواشناسی ( درصورتیکه خطر طوفان و سیل بیمه باشد).

برای اطلاعات بیشتر با شماره ۸۲۶۳۶۳۴-۰۳۵۳ ـ نمایندگی وکلایی ـ تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید